Aktualności

Kolejny wspaniały plener malarski dla dorosłych Elatelier 2014

Poprzedni wspaniały plener z Elatelier nie mógł skutkować niczym innym jak powtórką w tym roku. 1.07.2014 sporą grupą wyruszyliśmy więc do Popowa Starego na tygodniowy artystyczny wypoczynek. Od początku, aż do samego końca pogoda rozpieszczała nas, co w połączeniu z malowniczością pałacu i zieleni dookoła niego oraz niewątpliwym talentem uczestniczek zaowocowało powstaniem kilkudziesięciu intrygujących prac.
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia, krótkiej fotorelacji z tego wypełnionego cudownie artystyczną atmosferą tygodnia w Pałacu Popowo Stare.
A w przyszłym roku zdecydowanie powtórka!!!:)

Wernisaż i wystawa prac dzieci i dorosłych
Zajęcia Plastyczne Elatelier 2014

26.06.2014 po raz kolejny w pracowni artystycznej Eltelier odbyła się wystawa podsumowująca pełen wspaniale spędzonych chwil rok szkolny. Prace naszych małych i tych już większych 🙂 artystów prezentowały się dumnie i kolorowo zapełniając całkowicie wszelkie dostępne powierzchnie pracowni.
Przybyli, jeszcze liczniej niż w zeszłym roku goście wraz z naszymi uzdolnionymi podopiecznymi, oglądali je z zaciekawieniem przy pysznych ciastkach i kawie.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z wystawy prac uczestników zajęć plastycznych Elatelier.

Elatelier na plenerze

W lipcu tego roku odbył się w  cudownym pałacu w Popowie Starym zorganizowany specjalnie dla pań pierwszy plener Warsztatów Plastycznych Elatelier.

Było cudownie, piękne spokojne miejsce, idealne do pracy twórczej. Dopisało nam natchnienie oraz pogoda w związku z tym powstały ciekawe obrazki. Dziewczyny pracowały ostro od rana do wieczora z przerwą na obiad.  Było wesoło ciepło i atmosferycznie artystycznie.
Wygląda na to że plenery wyjazdowe staną się nową tradycją Elatelier.

Wystawa prac Warsztaty Plastyczne 2012

Jak zwykle na zakończenie roku szkolnego – a więc i kolejnego sezonu zajęć – odbył się wernisaż i wystawa prac.